سلام امشب ، شب میلاد حضرت علی و خب فردا هم روز پدره. این روز رو به همه ی پدرهای خوب ایرانی که با عرق جبین و کد یمین تلاش می کنن تا کمتر - دقت کنید کمتر- جلوی زن و بچه هاشون شرمندگی بکشن تبریک میگم. بعله... امشب مراسم کادو گیرون داشتیم و خوشوقتم به استحضار برسونم که هیچ خبری ازجوراب و شورت و زیرپوش نبود و این سری واقعا کادو گرفتم. شام هم که رفتیم باغ فلاحت و حسابی سنت شکنی کردیم در مورد شام خوردن.

پ ن 1: همسر محترم عزادار درگذشت پسر عمه شون هستند . یه حادثه تلخ و دردناک برای کسی که اینقدر مهربان و خوش برخورد و مومن به تمام معنا بود که همه مون شوکه شدیم. تو رو خدا توی رانندگی هاتون احتیاط کنین تا جون یکی دیگه رو به باد ندین.

پ ن 2: به یکی از عزیزان در لفافه گفتیم که مردادماه میایم شمال!!! از همین الان اعلام کرد که من تابستون می خوام برم دوبی!! خب عزیز من بگو نیاین . چرا بهونه الکی میاری. دوبی یه روز ، دو روز ، یه ماه ... . آخه سه ماه که دیگه کسی دوبی نمیره. ضمنا پاسپورتتو چک کن ببین چند بار تا شابدولعظیم رفتی!!!!! بعله.....

پ ن 3: یه هارد حاوی 300 گیگ فیلم جدید برام اوردن. یه 300 تا هم از قبل داشتم. یه 60 حلقه دی وی دی فیلم قابل دیدن هم دارم که باید بشینم ببینم. به نظر شما اگه همین الان تقاضای بازنشستگی بدم و بشینم به فیلم دیدن تا چند سال تفریحم تامینه؟

پ ن آخری: خانم عزیزم. بابت جشن امشب دست خودت و دخترامون درد نکنه. هم شام خوشمزه بود هم کادوها برام پرخاطره...