عرضم به حضور انور منور عالی که :

1- بیست و یکم آبان ماه تولد ریحانه بود که از صمیم قلب بهش تبریک گفتیم و چون همزمان با ایام عزاداری بود، تمام تم های یه جشن تولد - علی الخصوص بخش شیرین کادوش - برقرار بود الا... جشن و پایکوبیش که خب . گذاشتیم تا بعد.

2- دهه اول محرم هم گذشت و خب یه عالمه مطلب راجع به محرم می شه بنویسیم که الان فرصتش نیست ولی همین نکته رو بگم که حساب کردیم بیش از ده سال طول میکشه که محرم بیفته به تابستون و بتونیم تاسوعا و عاشورا رو درشهرهایی مثل زنجان ، اردبیل ، یزد و یا کاشان باشیم و رسومات اونجا رو ببینیم و استفاده کنیم.

3- این پست ویژه و اختصاصی تقدیم میشه به نوروز خان معروف که پس از مدتها و مدتها به ما یادآوری کرد که همیشه هم نباید دیگی که برای ما نجوشه سر سگ توش بجوشه!! - عجب ضرب المثلی هم استفاده کردیم اینجا - اگه کسی نمی دونه جریان چیه باید عرض کنم که این آقای نوروز چوپانی بوده در یکی از روستاهای اطراف خرم آباد که پلنگ -بعله درست خوندین پلنگ -به گله اش حمله می کنه و ناقابل44 راس بز رو جلوی چشمش تیکه تیکه می کنه لیکن ایشون با اینکه اسلحه داشته دست به اسلحه نمی زنه و با سرو صدا پلنگ رو فراری میده و بعدا در چرایی کارش یه جمله بسیار فیلسوفانه بکار می بره که : گوسفندهای من رو میشه دوباره بدست آورد ولی پلنگ فقط یه دونه اس و نباید اونو کشت ! - نقل به مضمون -

حالا ضمن ستایش کار فوق العاده این مرد دوستدار حیات وحش ، یاد می کنیم (با جوک بیمزه ای ) از مردی که تفنگ رو میگیره به طرف خلبان هواپیما و میگه هرجا من بگم میری یا با پا بزنم تو دهنت؟؟!!!

4- و آخرین مورد هم لازمه به اطلاع عزیزان بدحجاب برسونم که از این به بعد هواپیما اگه حامل خانمهای بدحجاب باشد ؛ بلند نخواهد شد!!!!! . بعله نیازی هم نیست فکر اون جوک بی تربیتی در مغزتون رژه بره. توی بخشنامه ابلاغی به ایرلاینها اشاره ای به اون جوک نشده ولی اگه می خواین که هواپیما زودتر بلند بشه حجاب کامل فراموش نشه.