درهم نوشت اول خرداد

داریم میرویم شیراز به قصد سیاحت. پس تا یک هفته فعلا استراحت کنید تا برگردیم.

در این مدت به این فکر کنید که چرا شست پای هر نفر از دید و نگاه خودش متوازن ترین شست پا و شست پای بقیه افراد ، کج و کوله ترین شست پای موجود محسوب میشه!

برگشتنی راجع بهش بحث می کنیم.

ویزیت های جدید ابلاغی در بخش خصوصی - مطب ها- برای متخصص 20200 تومان و برای فوق تخصص 22850 تومان اعلام شد. از همین الان لحظه ای رو می بینم که توی مطبهایمان آدامس داشته باشیم برای پرداخت بقیه پول بیماران!!!!

خب ادامه برای بعد از مسافرت

/ 8 نظر / 2 بازدید
corona

[خنده]آدامس خروسي؟ يا آدامس خرسي؟ [زبان] الان هيچكدومشون براي اين پول خورده مناسب نيستند [خرخون]

فاطمه صبا سفید

نه آخه آدامس پول خورده؟! کم کمش پونصد شونصد واست آب می خوره!!

عمران

ماشالا بزنم به تخته اهل گشت و گزاری. بر عکس من که توی توی چند سال ازدواجم فقط یه بار سه روز مسافرت رفتیم. خوش به حالت که روحیه گردشگری رو داری خوش بگذره رفیق

فاطمه صبا سفید

هاهاها! اصن نگفتی می خوام بیام شیراز! یهویی گفتی داریم میریم شیراز. حالا که دیگه برگشتی! حالا ایشاللا دفه ی دیگه! گوش ماهی هارو نمی کشم بالا مجاری تنفسیمو اذیت می کنه!!

فاطمه

نمیشه دکتر هم بشیم با این وضع سوالای کنکورو .. ادغام شدن آزاد و سراسری..... دکتر شدن معجزه الهی میخواد....[چشمک]

عمران

قربون مرامت آخه فکر کردی ما مثل شما رئیسا هستیم که بتونیم بریم سیاحت؟! ما همه عمر کاریمون فقط یادمه هر چی در میارم میذارم برای قسط خونه. تا نصف ماه رو با چندرغاز باقیمانده از حقوق، مایحتاج ضروری برای حیات رو می خریم و از نیمه ماه به بعد که جیب خالی میشه هوا می خوریم [اضطراب] امیدوارم شما همیشه به شادی و گردش باشین دوستان به جای ما

عمران

من حاضرم قسط ها و در آمد ها رو باهم عوص کنیم.[نیشخند]