پیشنهادات ما...

در پی اقدام شنیع و غیر قابل باور و دور از انتظار تماشاچیان حاضر در مسابقات جهانی والیبال و خصوصا بازی دوم ایران و ایتالیا که این افراد با اقدامات مشکوک و به بهانه واهی و پیش پا افتاده گرم بودن هوا ، از پوشیدن لباسهای مناسب خودداری کرده و ضمن اینکه زحمتکشان عرصه تلویزیون مجبور شدند با قیچی به جان فیلم بازی والیبال بیفتند؛ باعث ناراحتی و جریحه دار شدن قلب دلسوزان ما قرار گرفت. همچنین با عنایت به اینکه تا زمان برگزاری مسابقه بین ایران و کوبا فرصت زیادی نداشته و این امر نیز توسط مسئولین دلسوز و زحمتکش و پرتلاش اعلام گردیده که : بازی با کوبا خیلی خیلی مشکل خواهیم داشت برای پخش از تلویزیون!!! . به همین انگیزه این چند پیشنهاد اندک که به ذهن ما رسید را اعلام و خواهشمندیم اگر کسی پیشنهادی مضاف بر اینها دارد سریع بگوید تا عزیزان دلسوز ما بتوانند آنها را به منصه اجرا برسانند:

1- در اولین قدم تعداد زیادی چادر از چین خریداری و با برقراری یک پرواز اختصاصی بین چین و کوبا ، سریعا انها را به محل برگزاری مسابقات ارسال و در بین تماشاچیان توزیع نمایند.

2- از ورود هرگونه افراد کم لباس به محل برگزاری مسابقات جلوگیری گردد یا حداقل از قرار گرفتن و تردد اینگونه افراد عنصر استکبار جهانی در مسیرهای منتهی به دوربینهای فیلمبرداری تلویزیونی خودداری بعمل آید.

3- سریعا بر روی شبکه 3 اقدام به پخش پارازیت گردد.

4- کلیه وبلاگها و وبسایتهایی که اقدام به پخش فرکانس شبکه 3 نموده اند را فی/ لتر نمایند.

5- با تلاش و دلسوزی برادران عزیز پلیس، اقدام به جمع آوری تلویزیونها و کلیه وسایلی که قادر به دریافت و پخش شبکه 3 هستند گردد.

6- توسط عزیزان دلسوز متنی منتشر گردد که : الیوم استعمال!! و تماشای شبکه 3 در حکم محاربه و حرام میباشد.

ادامه پیشنهادات با شما ....

 پ ن ضروری:  اصل خبر:در پی سانسور و تیکه تیکه شدن پخش تلویزیونی والیبال ایران و ایتالیا و همچنین نشان داده شدن شکیرا در بازی فوتبال از شبکه سه ، رئیس صدا و سیما اعلام نموده که بعلت گرم بودن هوا در کوبا ، بازی ایران و کوبا صحنه های بسیار فجیع تری خواهد داشت.

پ ن 2: از همین الان دوستان والیبال دوست بگویند که بازی ایران وکوبا رو از چه کانالی و چه فرکانسی میشه بصورت مستقیم تماشا کرد؟!!

/ 5 نظر / 2 بازدید
دختر مهربون

وااااااا تورو خدا بیچاره صدا و سیما یعنی واقعا دیدن بدن نیمه لخت ی زن از صدا و سیای جمهوری اسلامی اینقدر کیف میده؟؟!!!

تراوشات یک ذهن زیبا

درسته که احتمال به گناه زیاده...!!! اما اگر والیبال رو به قصد لذت نگاه نکنیم مشکلی نداره... :)

فاطمه صبا سفید

به این میگن یه خود درگیری حسابی!! اگه من باشم می گم کم لباسی بهتر از خیلی لباسیه! چون این خارجیا رو نگاه کن! نخ سوزن الان! دارن با کمترین پوشش ممکن تو خیابون راه می رن و کسی هم بهشون نمی گه: "جووووونم! برسونمتون!! کجا با این عجله" و اینا!!

عمران

پیشنهاد بهتر اینه که کلا همه مثل اون خانم مشهور و اون خانم ایرانی که مشهور شد لباس بپوشن و دیگه قبحش بریزه و همه راحت شن