وعده ی سر خرمن!!!!

نمی دونم می دونین که امروز آزمون سراسری ورودی مدارس تیزهوشان کشور بود. آزمونی که تقریبا از 5 ماه پیش ، خانم حس هفتم براش وقت گذاشته بود و امکانات و وسایل مورد نیاز برای درس خوندن کیمیا رو فراهم کردیم که امروز بتونه بره سر جلسه امتحان و بتونه یکی از 80 نفری باشه که در سطح منطقه ی محل سکونتمون اجازه ورود به این مدارس رو دارن. امتحان خیلی خیلی سخت بود . یعنی من و خانمم که سوالات رو بعد از ازمون چک کردیم توی پاسخ دادن به بعضیهاش موندیم چه برسه به یه بچه ی 12 ساله. بگذریم... از همون اول که کیمیا ثبت نام کرد برای تیزهوشان از ما قول خرید یه تبلت رو به انتخاب خودش گرفت و ما هم بطور ضمنی قبول  کردیم که اگه قبول شد براش تبلت بخریم. ایشون هم رفته نمی دونم از کجا تحقیقات کرده که آخرین مدل  یه تبلت ده اینچی رو می تونه با سه تومن ناقابل داشته باشه. و خب الان سه میلیون افتاده گردن ما... بازم بگذریم... دیشب آخر شب رفتیم حوزه امتحان رو پیدا کردیم و صبح هم با سلام و صلوات فرستادیمش سر جلسه و دیگه توکلمون به خداست و دعای دوستان که براش دعا کنن قبول بشه و سرنوشت تحصیلش از این به بعد در مسیر هموارتر و بهتری بیفته. پس لطفا به فکر ما و کیمیای ما باشین و اینو بدونین که بهترین خبر برای پدر و مادر کیمیا ؛ قبولیش در همین ورودی تیزهوشانه.... توکل به خدا.

/ 7 نظر / 5 بازدید
رضا

آنشالله قبول خواهد شد

فکر دوم

انشالله که قبول بشه ولی چه قبول بشه و چه نشه، شما از حالا به فکر تبلت باش!![لبخند]

يك ذهن زيبا

سلام، تبلت 3 مليوني ناقابل...؟! والا ما تو دوران تحصيلمون سنگين ترين قولي كه بهمون دادن آتاري دستي بود...! :)

فاطمه صبا سفيد

دعا ميكنم قبول شه! منم اول راهنمايي فرشتكان قبول شدم حقمو خوردن!! :( در ضمن خدايي ناكرده اكر قبول نشد (زبونم لاااااال!) براش تبلت بخرين كناه داره! تو انباري ما بر از جيزاييه كه مامانم برام خريده بود و كذاشته بود وقتي رتبه اول شدم بهم بده! تا اخر ابتدايي بودماااا، ولي بعد از اون زوركيييييي ميشدم اللبدل رتبه سوم! ارفاق ميكردن بهم!

فاطـــــــــمه

دعا میکنم قبول بشه اما قبولم نشد مهم نیست از الان بره تو مدرسه دیر بیاد خونه وهمش درس باشه نمیتونه تو سن خودش شیطونی کنه وشاید بعدا پشیمون بشه پدر مادر های خوبی باشین..استرس ندین ب بچه ها ک تیزهوشان درس بخونن مدرسه عادی هم درس بخونن هوش واستعداد باشه موفق میشن بعضی بچه هاکشش دارن وبعضی ها ندارن ازش بپرسین خودش چی دوست داره!! افرین پدر ومادرای خوبی باشین[نیشخند]

كافه پیانو

من تیز هوشان درس میخوندم امیدوارم دخترتون قبول بشه اما اگر روزگاری بچه دار بشم هرگز نمیذارم بره تیزهوشان