این یک بیانیه ی سیاسی نیست.

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل

اگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم.

(سعدی)

1-شرکت نکردن یعنی واگذار کردن تصمیم به دیگران.

2-من به هیچ عنوان آدم سیاسی نیستم و ترجیح می دهم در سایه بایستم تا در آفتاب بنشینم،ولی اینکه نسبت به اتفاقات این روزهای اطرافم بی توجه باشم،کمی بی انصافی است.پس من در روز جمعه در انتخابات ریاست جمهوری شرکت خواهم کرد و به کاندیدای مورد نظرم که مطمئنم مورد اعتماد و امین این روزهای خیلی از مردمان کوچه و بازار است رای خواهم داد.رای خواهم داد تا اعتراضم را به وضعیت خودم در 8 سال گذشته اعلام کنم.بگذار من به کسی که همه دوستش دارند رای بدهم تا اگر اراده ی حاکمیت براین باشد که نام دیگری به عنوان رئیس جمهور مطرح شود این اراده ، با شمردن رای های داخل صندوقها تحقق نیابد...بگذریم.

پ ن 1:نمی دانم امسال هم رنگ ها در رای ها تاثیری دارند یا نه ؛ ولی رنگ بنفش شاید بیانگر احساسم نسبت به رئیس جمهور آینده ام باشد...بگذریم.

پ ن 2:این یک بیانیه ی سیاسی نیست،حرفایی است که در کنج دلم بود و باید گفته میشد....

/ 4 نظر / 2 بازدید
مهدی

یه وجه مشترک بزرگ داریم و اون اینکه هر دوتامون رأی خواهیم داد. یه فرق کوچیک هم داریم که من جلیلی رو اصلح می دونم.

فاطمه

سلام.موافقم 100% من رای اولی هستم.... پس نقش مهمی تو کشور دارم... نـــــــــــــــــــــــــــــــــــه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[خنده]اولش میخواستم رای بدم..اما وایت... اما حالا نظرم عوض شده...[لبخند][لبخند][چشمک]

فاطمه صبا سفید

من هم رای اولی بیدم! رای دادم! به همون تپله! اسمش حسن بود! خیلی بانمک بودش!

دختر مهربون

من رای اولی نبودم من از سال 80 در انتخابات شرکت نمودم و سهم تاثیر گذاری در جریانات سیاسی داشتم!!!!! من در 4 دوره ریاست جمهوری شرکت نموده ام ولی آخه چه فایده؟؟!!!!