کمک-درخواست راهنمایی هر سریعتر!!!

سلام-اول بگم که تا اومد شوهرجون(نفس)چیزی دقیقا 6 ساعت و25 وقیقه باقی مونده ومن خیلی خیلی بیصبرانه منتظرم.دوم تا روز پدر 6 روز دیگه باقی مونده از همه ی دوستان عزیز خواهش میکنم راهنمایی کنن که چی برای این پدر مهربان بگییرم که حسابی سوپرایز بشن.

البته با کمی توضیح:آقای شوهر(نفس)ازاین قبیل وسایل زیاد دارند(کمربند-عینک دودی-کفش-جوراب=رکابی-بی ادبی نباشه(یه جین شورت)-یه چیزی پیشنهاد بدین که واقعا شوک برانگیز باشه.

سوم با توجه به 27 ساعت دوری توجه کنید 27 ساعت دوری وتحمل جای خالی نفس باید برم به فکر تدارک یه ناهار توپ باشم.

 

عیال مکرمه

/ 6 نظر / 2 بازدید
فاطمه صبا سفید

سلام!! این زوج های عاشق دیگه کم پیدا می شنا!! آورین آورین!! در مورد هدیه، به نظر من یه هدیه ی دست ساز که زود درست بشه و بمونه!

دختر مهربون

همون شرت از سرشم زیاده

سوسن

سوال این بود که حدس بزنم کی هستی. منم حدس زدم که مهدی هستی.

تراوشات یک ذهن زیبا

میگم این شماره شوهر جون (نفس) رو بده یه تماسی بگیرم ببینم تو منزل شمام خلایق هرچه لایق هست یا نه؟؟!! :) یا فقط برای وبلاگای مردم خلایق هر چه لایق هست...!!! اینطوری که من دیدم، با 27 ساعت دوری دست و پاتو گم کردی و نمی دونی برای ناهار چی بپزی و ... و اینطوری که شما از شوهرتون حساب می بری مطمئنم برای روز مرد علاوه بر جوراب یه زیر پیراهنی هم براش می خری D: (الان مثلاً تجملاتیش کردم :) ، چون به غیر از جوراب و نقطه چین و زیر پراهنی چیز دیگه ای معمولاً برای مردا نمی گیرن(از بس بدبختیم))

تراوشات یک ذهن زیبا

برسد به دست آقای حس هفتم : خدا بهتون صبر عاجل عنایت بفرماید...!!! :) (شوخی می کنمااا... ، وگرنه زندگی شیرینیش به همین جوراب و زیر پیراهنی هاس... عاره...!!!) یکی نیست بهم بگه تو که دهنت بوی شیر میده ، بی خود می کنی دیگران رو نصیحت می کنی! برسد به دست خانم حس هفتم : نبینم دیگه این آقای حس هفتم رو اذیت کنینا...!! برای روز مرد یک عدد مرغ شکم پر می پزین با نوشابه و مخلفات میدین ایشون میل کنن تا یکم جون بگیرن، شدن پوست و استخون...!!! :) (بازم شوخی می کنماااا... دو پیازه هم خوبه برای روز مرد:) )