آقای کی روش... سطل زباله تان در حلق اهالی بی برنامه!!

از قدیم الایام در زبان محاوره ای فارسی ، اصطلاحاتی داریم که کمتر جایی پیدا میشه... مثل ماستمالی کردن، سرهم بندی و ... .

اینکه بگیم ما اهل برنامه ریزی هستیم و تمام کارهامون با دقت و حساب شده اس یه چیز نشدنی و گول زنکه برا خودمون. مهمترین دلیل برای این مساله هم اینکه همه کارهای مهممون که براش تصمیم گیری می کنیم از فردا ، از شنبه ، از اول ماه آینده ، از اول مهرماه و حتی از اول سال آینده قراره شروع بشه... یعنی هیچ وقت نمیشه که یه تصمیم قاطع بگیریم و بلافاصله با ایمان کامل ؛ شروعش کنیم. خب همه اینها چه در سطح اتفاقات روزمره زندگی عادی مون و چه در سطح کلان مملکتی و تصمیم گیری های کل و مملکتی ، همه و همه نشون دهنده عدم برنامه ریزی و سمبل کاری ماست...

خب ... می دونین که این مشکل حل شدنی هم نیست...

اصل خبر: کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ، در کنفرانس خبری با حضور خبرنگاران ، سطل آشغالی روی میز گذاشت ؛ رو به دوربین و خبرنگاران ، برنامه کاری اش را در اعتراض به عدم برنامه ریزی مسئولین انداخت در سطل زباله...

آقای کی روش.... مچکریم!!!

/ 9 نظر / 2 بازدید
فاطمه صبا سفید

سطل زباله ای که حاوی یک سری چیز های دیگه، مث اونچه در پستهای قبل در مورد یه سطل آشغال گذاشته بودید!!، بهتره!!! [نیشخند]

خانوم

چه حرکت خوشگلی رفته... ایول! خوشم اومد.

تراوشات یک ذهن زیبا

خیلی عجیبه...!! چرا ما اینقدر اجنبی پرستیم؟! من کاری ندارم که برنامه ریزی سازمان لیگ و فوتبال خوب هست یا نه؟ نمی دونم شما اخبار و حواشی فوتبال رو دنبال می کنید یا نه، فقط روی یه مطلب خاص که الان به گوشتون رسیده قضاوت می کنین؟! همین آقای کیروش با همون برنامه ریزی مسخره پارسالش، نصف لیگ رو به تعطیلی کشوند و تعطیلی های 20 روزه به کل لیگ ضربه زد!! (چیزی که در هیچ جای دنیا مرسوم نیست) الانم اومده یه برنامه داده بدتر از پارسال که تمام کارشناسا، از برنامه 90 گرفته تا هزار جای دیگه باهاش مخالفت کردن!! نمونه بارزش به غیر از تعطیلات 20 روزه این بود که : به تیم استقلال گفته شما باید در چندتا بازی که در جام باشگاه های آسیا دارید ، بازیکنای ملی پوشتون رو در اختیار تیم ملی بگذارید و با بازیکنا ذخیره در مراحل نهایی جام باشگاه ها شرکت کنید: این در شرایطیه که ایران حدود 20 سال هست که هیچ جام معتبر آسیایی در فوتبال کسب نکرده!! به نظر من بدست آوردن قهرمانی تو آسیا خیلی مهمتر از فقط صعود به جام جهانی هست!! (البته این نظر خیلی از کارشناسای تلوزیون هستاااا) چون به حضور در جام جهانی جام نمیدن!!

فکر دوم

خب راست میگه بنده خدا مطمئنا اون سطل آشغال به مراتب خوشبوتر از فوتبال کثیف ماست. همه چیز فدای پول میشه. بخاطر پول همه چیز رو زیر پاشون میذارن، بعد طوری حرف میزنن و نشون میدن و تبلیغ میکنن که انگار اونجا همه دارن بخاطر عرق ملی شون میرن زیر تانک! والا به قرآن. این مستند فوتبال رو که توی برنامه شوک نشون داد چطوری شرط بندی میکردن رو دیدی؟

تراوشات یک ذهن زیبا

تا اونجایی که من متوجه شدم شما با احمدی نژاد مخالفین...!! یکی از ویژگی های احمدی نژاد این بود که سفت و سخت وایمیستاد پای تصمیمش حتی اگر غلط بود، و میگفتین که به مشورت ها گوش نمی کنه!! الان یعنی شما تأیید می کنین این حرکتشو...؟! عزیز من اینو دیگه همه ازعان دارن که پارسال تیم ملی فقط به خاطر شخص امیر قلعه نوعی و استقلال رفت جام جهانی...!! دیدین که فقط توی 3 بازی آخر که 7 تا از بازیکنای امیر قلعه نوعی که بعضاً هم تا قبل از اون ملی پوش ثابت نبودن، رفت و صعود کرد!! این بازیکنا همونایی بودن که تا چند روز قبلش تو آسیا گل کاشته بودن... وگر نه در برنامه های در پیت کیروش که شکی نیست!! هیچ می دونستی یکی از دلایل نتایج ضعیف تیم پرسپولیس هم همین تعطیلیای بیش از حد لیگ بود؟! این تعطیلیا چیزی بود که حتی تو کشور های دور افتاده آفریقا هم اتفاق نمی افته!!! تو تمام کشور ها 4 روز قبل از بازی رسمی بازیکنان در اختیار تیم ملی قرار می گیره!! نه اینکه هر از 2 ماه 20 روز تعطیل شه...!! به قول فردوسی پور: کیروش پیش خودش چی فک کرده که با اون همه برنامه ریزی غلطی که پارسال داشت ، حالا اومده برنامه ریزی لیگ یه کشور رو مسخره می کنه!!

corona

سطل ْآشغال و هستم! [دست]

topoli

جدا ؟ مرگ من انداختتش تو آشغالی ؟؟؟؟ ایول بابا !!![نیشخند]

ناهید

سلااااام[لبخند واقعا؟؟؟ آبرومون رفت که!!!!!!!

دکتر جون!

آفرین به کیروش! خوب کاری کرد هرچند خودم هم جزو همون خیل عظیم بی برنامه ها هستم! :دی