تقدیمبه بهترین ها

تا حب علی و آل او یافته ایم

کام دل خویش موبه مو یافته ایم

وز دوستی علی و اولاد علی است

در هر دو جهان گر آبرو یا فته ایم

این شب و این روز رو بهونه می کنم و از همین جا این روز رو به پدر شوهر مهربان و پدر عزیزم تبریک می گم.از همین جا دست های گرم و پر مهرتان را می بوسم. دست هایی که بهترین تکیه گاه برای من از  دوران کودکی تا حالا بودند.دوستتون دارم و امیدوارم همیشه سالم باشین.

تقدیم به همسرم:

ای تمام زندگی و هستی ام،عشق را با تجربه کردم و بدان مروارید زیبای عشقت در صدف سرخ قلبم جای دارد.بهترینم،به پای همه ی خوبیهایت برایت خوب بودن،خوب ماندن و خوب دیدن را آرزو می کنم.

 

بوسه هایم فرش راه تو

 

دخترای گلمون:

((بابا جون اندازه ی تموم ستاره ها دوستت داریم . تو بهترین بابای دنیا هستی.))

/ 5 نظر / 2 بازدید
عمران

درود بر شما ارزوی بهترین ها برای آقا مهدی و امیدوارم همیشه سایه اش بالای سرتون باشه و کانون گرم خانواده تون همیشه همینطور شاد باشه. با بلند نظری که از آقا مهدی سراغ دارم میدونم همین تبریک براش ارزش هزار هدیه رو داره و نیازی نیست که هدیه دیگری خریداری کنیند. حالا خیلی خواستین دیگه بهش ادای دین کنین ببریدش بیرون یه بستین یا شام با هم میل کنین.

فاطمه

سلام...پس باید بعد از ی سری پلیس بازی و سرچ های پنهانی ادرس وبتون رو پیدا کنیم...باشه.. یادم باشه وب درست کردم ب شما نگم......!!!!!!!!!!![چشمک] روز پدر هم مبارک...

Nahal Vampire

سلام.چقدر زیباست که ادم این عشق رو بین یه خانواده میبینه.باشد که همیشه این عشق بینتون جاری باشه[گل][گل][گل][گل][گل][گل] با تشکر"خون اشام تنها"